Kadıköy Otobüs Kiralama

 

Ulaşımda en önemli hususlardan bazıları konfor, rahatlık, kolay ve problemsiz ulaşım, güvenilirlik, servis kalitesi gibi durumlardır. Gezi, düğün, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler, havalimanı karşılamaları, günü birlik gibi durumlar söz konusu olduğunda akla ilk gelen otobüs kiralama olmaktadır. Bu kiralamaların akıllarda bulunan güvenilir midir? Sorusu çok önemlidir. Bu soruya verdiğimiz hizmet kalitesi 7/24 çalışma biçimimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üstün memnuniyet ile İstanbul Tur Özbay Turizm olarak cevaplandırmaktayız. Bizleri 05377610122 nolu telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

 

 Geniş Hizmet Seçeneklerimiz

 

 Kadıköy'de bulunan firmamız üstün hizmet kalitesi, kesintisiz çalışma koşulları, geniş minibüs ve otobüs filosuyla kiralık otobüs derdine son vermektedir. Deneyimli kadromuz, güler yüzlü çalışanlarımız ve sınırsız servis hizmetimizle sizlere eşsiz bir tur deneyimi sunuyoruz. Çeşitli turların yanı sıra düğün, nişan, havalimanı karşılamaları, iş seyahatleri, Anadolu gezileri ve günübirlik turlar için otobüs kiralama hizmetini sizler için özenle düzeliyoruz.

 

 Araç Modellerimiz

 

 Otobüs ve minibüs filomuzda son model, konforlu, hızlı, rahat ve güvenilir araçlarla esrarengiz bir kiralama deneyimi sağlıyoruz. Bu araçlardan bazıları; Otokar sultan, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Isuzu Nova Lux, Mercedes Vito Vip, Mercedes Sprinter markalı son derece güvenilir ve konfor sağlayan araçlardır.

 

 Rahat Ödeme Yöntemleri İle Kolaylık Sağlıyoruz

 

 Talep ve isteklerinize anında karşılık verip çözüme ulaştırmak için çabalıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş prensibimiz ile sizleri kafanız rahat bir şekilde kiralama yapma olanağını sunuyoruz. Ödeme seçeneklerini ise esnek tutup ister nakit, ister kredi kartı ve taksit avantajı ile sizlere kolaylık sağlıyoruz. Mobil pos cihazları ile seyahat esnasında bile ödemenizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlıyoruz.

 

 Turizm Ve Taşımacılık Sektöründe Öncüyüz

 

 Yolcu memnuniyeti ilkemiz ile kongre taşımacılığı, günübirlik tur, konaklamalı tur, turizm taşımacılığı, otobüs ve minibüs kiralama, havaalanı personel ve misafir taşımacılığı, öğrenci ve personel taşımacılığı gibi hizmetleri uzman kadromuzla beraber gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tekne ve tur organizasyonları, kadınlara yönelik plaj turları, otel transferleri, cenaze için otobüs, havaalanı transferleri, kır gezi organizasyon taşımacılığı, kına, nişan ve düğün transferlerini de kendi şoförlü araçlarımız ile sağlamaktayız.

 

 Kiralama Şartları Deneyim ve Araç İçi Hizmet

 

 Filomuzda bulunan otobüs ve minibüs kiralamalarında şoförsüz araç ve şahsi araç kiralanmamaktadır. Araçlarımız sigortalı ve tüm belgelere sahiptir. Araçlarımızda servis hizmeti olarak ikram, tv, ekstra bagaj hakkı, klima, internet ve yastık gibi seçenekler mevcuttur. Araçlarımızın içi, dışı her kısmı düzenli olarak temizlenip hizmetinize sunulmaktadır. Şoförlerimiz ise uzun yılların getirdiği tecrübe ve deneyime sahip olup güven vermektedirler. Tüm taşımacılık belgelerimiz tam bir şekilde turizm sektöründe yıllardır güven sağlıyoruz.

 

 Ücretlendirme Ve Yardım

 

 Fiyat konusunda ise en uygun şekilde sizlere destek sağlıyoruz. Fiyatlarımızı düşük tutarak bütçenize destek sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir durum söz konusu olduğunda müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 ücretsiz destek gerçekleştiriyoruz. Hızlı, güvenli, problemsiz bir yolculuk için bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen arayıp teklif alıp güvenli ve konforlu kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Amaç Ve Hedeflerimiz İle Güvenilirlik Sağlıyoruz

 

 2004 yılından itibaren bu sektöre adımımızı atıp zamanla yükselip daima zirveye tırmanmak amaçlı gelişimimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli çalışma kadromuz ile birçok başarılı işlere imza atıp memnuniyet seviyesini daima üst kademelere taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Turizm ve taşımacılık denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olup sizlere kaliteli, güvenilir, sorunsuz hizmet vermek önceliğimizdir. Geçmişte edindiğimiz tecrübeler bugünün kaliteli ve sorunsuz hizmetine vesile olmuş ve bize bu yolda problemsiz bir ilerleme olanağı sunmuştur. Daima hizmetinizdeyiz. Telefonla arayarak, şubemize gelerek ya da online bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.