Şehir hayatının getirisi ve daha güvenli/zaman kazanımlı yolculuk stili olan servisler, günümüzde farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok kurum tarafından sıklıkla kullanılıyor. Genellikle iş yerleri ve okullar bu kurumların en başında gelir. Bu alanlarda işçilerin ve öğrencilerin taşınması için servisler kullanılır.

Personel ve öğrenci taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız ÖZBAY TURİZM uzun süredir tecrübelerinden beslenerek hizmetlerini arttırarak sürdürmeye devam ediyor. Araç filomuz, güler yüzlü çalışan kadromuz ve kusursuz hizmet anlayışı ile bu sektörde daha da çoğalmayı hedefliyoruz. Sizler için sunduğumuz hizmetler sayesinde kurumunuzun çalışanları veya öğrencileri için uygun/kaliteli servislere sahip olabilirsiniz. İstanbul ve civarında ihtiyaç duyulan her yere bu kaliteli hizmetlerden yararlanma imkânı veriyoruz.

*Öğrenciler İçin Taşıma Güvenliği

Çocuklarımız güvenlikleri için okulları ve evleri arasındaki gidip gelmeler için tercihen öğrenci servislerini kullanırlar. Her okulda servisler vardır ve bu sayede öğrencilerin ulaşımı daha kolay bir hale gelir. Firmamız da geleceğin sahipleri öğrenciler için kaliteli bir taşımacılık hizmeti veriyor ve bunun için her açıdan donanımlı/konforlu araçlarını kullanıma sunuyor.

Personel ve öğrenci taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız tarafından en fazla önem verilen konuların güvenlik gelir. Bu doğrultuda bakımları sıklıkla yapılan ve uzman şoförler tarafından kullanılan servisler ile hizmet veriyoruz. Böylece öğrencilerin okula, eve güvenli gitmesini sağlıyoruz.

*Personel Taşımacılığında Yüksek Hizmet Kalitemiz

Taşımacılık alanında hizmet veren köklü firmalardan bir tanesi olarak İstanbul genelinde sıklıkla tercih ediliyoruz. Genel olarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde kurumsal hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu sayede de hem özenli hem de dikkatli bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Personel taşımacılığı da vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alır. Şirket ve firmalar için sunmuş olduğumuz bu hizmet ile personelleri, istenilen adrese zamanında ulaştırıyoruz. Bununla birlikte personellerin tekrar eve ulaşmaları için de hizmet veriyoruz. Yani gidiş – dönüş servis ihtiyacı duyan her türlü firma ve şirkete profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

*Aradığınız Taşımacılık Hizmeti İçin Bizi Tercih Edin

Taşımacılık alanında hizmetlere ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara uzman personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sahip olduğumuz araçlar ile de hizmet kalitemizi daha da yükseltiyoruz. Firmamız bünyesinde çok sayıda farklı model ve markada olan araç bulunuyor. Personel ve öğrenci taşımacılığı için kullandığımız bu araçlar hem konforlu hem de sağlam modeller olması sayesinde daha fazla kullanışlı olur. İletişim adreslerimiz üzerinden bizimle her zaman bağlantı kurabilir ve dilediğiniz hizmetlerden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

DÜNYAYI SARSAN PANDEMİDEN DOLAYI KORKUYORSANIZ!!! RESMİ MAKANMLARDAN ALINMIŞ SEYAHAT İZİN BELGELİ, SİZE ÖZEL TV BÖLMELİ İNTERNETLİ VE HİJYENİK ARAÇLARIMIZ İLE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ULAŞMANIZI SAĞLIYORUZ.


Merkezi İstanbul'da olan ÖZBAY TURİZM Vip Transfer pek çok seçkin acente ve kuruluşlara VIP Servisi,  Havaalanları Shuttle,
Kongre ve Turizm Taşımacılığı hizmet faaliyetlerine titiz, kaliteli ve nitelikli hizmetler vermeye devam  etmektedir.
Firmamız T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Taşıma Kanunu’nun gerektirdiği D2 
(Yurt İçi Yolcu taşıma) belgelerine, yasal oranlarda geçerli tüm sigorta ve poliçelerine sahiptir.
Ayrıca deneyimli, tecrübeli, diksiyonu düzgün, yol bilgisine sahip tüm kaptanlarımızın da SRC, Psikoteknik belgeleri mevcuttur.