Kiralık Otobüs

 

Grup gezisi planlarken ilk akla gelen ulaşım sorununun nasıl çözüleceği sorusunu cevabını aramak gelir. Güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşmak, konforlu bir yolculuk yapmak için firmamız tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

 

 Etkinlik planlarken, grup taşımak için araç paylaşımlarını düzenleme noktasında tecrübeli bir firmadan destek almak önemlidir. grup etkinliklerinde kişilerin geç gelmesi, kaybolması gibi durumların önüne geçmek için en etkili yolculuk toplu halde ulaşımı sağlamaktır. Bu şekilde zaman planlaması etkin bir biçimde gerçekleştirilmiş olur. Grubun bir arada seyahat etmesine olanak sunan otobüs kiralama hizmetlerinde tecrübeli ve güvenilir profesyonel firmamızla 05377610122 no.lu telefon hattından 7/24 destek alabilirsiniz.

 

 Otobüs Kiralama Nedir?

 

 Bir kuruluş, işletme veya gruba özel kullanım için ayarlanan bir araç hizmetidir. Belirlenen güzergah doğrultusunda seyahatin önüne geçer. Grubun doğrudan ulaşımının sağlanması gerektiği noktaya gelebilmesi için otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İş toplantıları, düğün ve nişan organizasyonları, cenaze törenleri, grup gezileri gibi pek çok organizasyonda zamanında ulaşım için elzem bir seçimdir.

 

 Otobüs Kiralama Hizmeti Neden Gereklidir?

 

 Spor takımları, organizasyonlar, işletmeler ve dahası grupların seyahat planlarındaki varış noktalarına, varış noktasından da tekrar başlangıç noktasına taşınması için gereklidir. Otobüs kiralama hizmetlerinin kullanıldığı etkinliklerden bir kaçı;

 

Üniversite gezi etkinliklerinde

 

Düğün ve nişan organizasyonlarında otel ve mekanlar arası misafir taşımasında

 

İş toplantılarında çalışanların yol boyu birbirinden ayrılmaması hedeflendiğinde

 

Otel ve toplantı salonlarında gerçekleştirilen kongre etkinliklerinde

 

Cenaze alanlarına ve oradan da yine cenaze evlerine taşıma hizmetlerinde

 

Takım turnuvalarında sporcuların ve taraftarların taşınması organizasyonlarında

 

Toplu halde yapılan günübirlik turlar aracılığı ile gerçekleştirilen gezilerde

 

Festival gibi organizasyonların misafirlerini taşıma hizmetlerinde otoparklarda oluşabilecek yığılmaları da azaltmak için pek çok durumda otobüs kiralama hizmetleri fayda sağlamaktadır.

 

 Otobüs Kiralama ve Minibüs Kiralama Farkı Nedir?

 

 Firmamız tarafından gerekli donanıma sahip sürücüler tarafından kullanılan araçlar güvenli yolculuk için elverişlidir. Otobüs ve minibüs kiralama hizmetleri oturma kapasiteleri bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Konfor açısından firmamız araçlarının her birinde misafirleri rahat ettirmeye yönelik içerik bulunur. ancak daha az yolcu kapasitesine özel olarak taşımacılık hizmetleri de verilir. Bu bakımdan küçük grupların taşınması sırasında minibüs kullanımı gerekir.

 

 Otobüs Kiralama Hizmet İçeriği

 

 Firmamız bünyesinde bulunan tüm kiralık otobüsler konfora yönelik donanıma sahiptir. Otobüs konforu bünyesinde; yastıklı rahat koltuk ve oturma seçenekleri sunulmaktadır. Seyahat boyu yolculara ferah bir yolculuk sunan ergonomik tasarıma sahip koltuklar kişisel ayarlamalara elverişlidir. Havalandırma, özel ses sistemleri ile ekonomik bir sunum gerçekleştirilmektedir.

 

 Firmamız ulaşım hizmetlerinde gerekli sertifikalara ve taşıma güvencesine sahiptir. Güvenle yolculuk yapmanın önemini bilmek suretiyle seyahat planlaması yapmaktadır. Firmamız bünyesinde kiralık otobüs seçenekleri şoförlü olarak gerçekleşmektedir. Araçlar gerekli tüm belgelere sahip ve sigortalıdır.

 

 Şoförlü Otobüs Kiralama Hizmetleri

 

 Geniş bir depolama alanı sunan araçlarımız ile yolculuk içerisinde bagaj sorunu yaşanmaksızın yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Otobüs sürüşü için gerekli belgelere sahip tecrübeli sürücüler eşliğinde otobüs kiralama hizmet sunumu gerçekleştirilir. Güvenilir, profesyonel ve tecrübeli şoför kadrosu ile hizmet veren firmamız sürücü standartlarını ön planda tutmaktadır.

 

 Otobüs Kiralama Fiyatları

 

 Ulaşım sorununu çözmek amacıyla çıkılan yolda alınan hizmet bedeli de yine ilk sıralarda merak ve araştırma konusu olmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunar. Bu doğrultuda önce güvenlik anlayışı ile hizmet sunulur. Tecrübeli kadro ile sunulan hizmetler ekonomik ve uygun fiyatlarla firmamız aracılığı ile buluşmaktadır. Yolculuk süresi ve kilometre hesaplamasına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bu doğrultuda net bilgiyi bizimle iletişime geçerek almanız mümkündür. Otobüs kiralama sayfamıza buradan göz atabilirsiniz.