Öğrenci Taşımacılığı


Önce güven denilebilecek bir yaklaşım insan taşımacılığı konusunda önemli yere sahiptir. Servis ve taşımacılık hizmetleri de veren firmamız taşımacılık konusunda deneyim ve tecrübesini konuşturmaktadır. Yılların tecrübe ve deneyimi ile günübirlik turlar, otobüs kiralama hizmetleri, konaklamalı turlar, personel servisleri, okul öğrenci taşımacılığı konusunda bilinçle hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 Öğrenci taşımacılığı ayrı ve özel bir deneyim gerektiren konular arasındadır. Her yaş grubuna ait taşımacılık hizmetinin özenle verilmesi gerekir. Bu bilinçle hizmet veren firmamız taşımacılık konusunda gerekli donanım ve deneyime sahip personellerle hizmet sunumu gerçekleştirir. Öğrenci taşımacılığı için gerekli olan donanım ve bilgi birikimi pek çok sorunun başta önüne geçen konu olarak karşımıza çıkar.

 

 Öğrenci Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 Öğrenci taşımacılığı hizmetleri söz konusu olduğunda zaman tasarrufu açısından kullanılacak araç ve ulaşım kolaylığı önemlidir. Servis araçlarının etkili kullanımı açısından öncelikle bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız tarafından verilen otobüs kiralama hizmetlerinde gerekli bakım ve önlem alınmaktadır. Ayrıca öğrenci taşımacılığında sürücü, öğretmen ve veli arasındaki bağıntının düzgün kurulması önemlidir. Resmi belge ve plakayla hizmet veren firma ile çalışmak önemlidir.

 

 Bu sayede etkili ve doğru hizmet alımı gerçekleşir. Servis aracı faaliyete başlamadan önce periyodik bakımlardan geçirilir. Öğrenci servislerinde bulunması gereken gerekli uyarı ve ikazların da serviste bulunması önem arz eder. Öğrenci güvenliği açısından taşıması gerekenden fazla öğrenci olmaması da yine dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Pek çok konuda hassasiyet gerektiren öğrenci taşınmasında kullanılan kiralık otobüs konusunda hassasiyet gösteren firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

 Öğrenci Servislerinde Bulunması Gerekenler

 

Araçların bakım ve onarımlarının periyodik olarak yapıldığını gösteren belgeler bulunmalıdır.

 

Okul taşıtı yazısının ve kırmızı ışık dur yazısının da kesinlikle araç içerisinde bulunması gerekir

 

Her koltukta muhakkak suretle 3 noktalı emniyet kemerinin olması gerekir

 

Kapılar otomatik olmalı ve yalnızca şoför tarafından açılıp kapanabilmelidir

 

Servis araç camlarının kesinlikle sabit olması önem taşır. Cam üzerinde renkli film bulunmamalıdır

 

Araç kör noktası için kamera sistemi kullanılmalıdır

 

Yeni başlayanlar için kapının açılması sırasında yetişemeyeceği hesaplanarak ek basamağı bulunmalıdır

 

Araçta kesinlikle rehber personel bulunmalıdır

 

Taşıma kapasitesi üzerinde öğrenci kesinlikle taşınmamalıdır

 

 

 Öğrenci Servisi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Öğrencilerin de servis kullanımlarında bir takım sorumlulukları bulunur. Velilerin ve öğretmenlerin bu konuda öğrencilere eğitim vermesi esastır. Araç içerisinde bulunan rehber aracılığı ile gerekli olan iletişim de doğru kurulmalıdır. Servise binerken ne yapması gerektiği, servis hareket halindeyken ne yapmaları gerektiği, servisten inerken nasıl davranmaları gerektiği konusunda öğrencilere ön bilgi verilmesi de önemlidir

 

 En İyi Öğrenci Servisi Firmaları

 

 Turizm sektöründe pek çok taşımacılık firması hizmet vermektedir. Taşımacılık sektöründe deneyimli firmamız taşımacılığın her alanında iddialı bir çalışma sergilemektedir. Firmamız tarafından gerek otobüs kiralama, günübirlik turlar, konaklamalı turlar, personel servisleri, öğrenci servisleri gibi pek çok noktada hizmet sunumu gerçekleştirilir. Yılların deneyimi ile hizmet veren firmamız taşımacılık alanında her yönüyle etkin çözüm sunmaktadır.

 

 Taşımacılık sektörü özellik ve deneyim isteyen bir sektördür. Kurumlar tarafından istenen şartların taşınması önemlidir. Bu sektörde kurumsal hizmet veren firmamız profesyonel ve alanında uzman kadro ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız en iyi olma yolunda hizmetlerinden taviz vermemektedir.

 

 Öğrenci Servisi Ücretleri

 

 Servis söz konusu olduğunda öncelikle can güvenliği hesap edilmektedir. Tüm kurallara uyan firmamız aracılığı ile kaliteli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gidilecek mesafe gibi durumlarda ücretler değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle firmamız deneyimli müşteri danışmanlarından fiyatlandırma konusunda bilgi alınması önemlidir.