Şoförlü Otobüs Kiralama

              

Şoförlü araç kiralama hizmetleri; midibüs, minibüs, otobüs gibi seçeneklerle sunulmaktadır. Son model araçlarla kiralama hizmetlerinden faydalanmadan önce sitemizi inceleyerek araçlarımızı da görme olanağı bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 Şoförlü olarak aracın kiralanması özellik grubuna ve markaya göre değişiklik gösteren bir uygulamadır. Kiralık minibüs ve iç bölmeler özel olarak hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Firmamız yılların deneyimi ile hizmet veren müşteri memnuniyet odaklı çalışan bir anlayışa sahiptir. Profesyonel bir kadro ile hizmet vererek önce güven esasına dayalı hizmet sunumunu hedeflemektedir.

 

 Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Kapsamı

 

 İstanbul merkezli hizmet veren firmamız, lüks araç sunumları ve gerekli bakımı sağlanan araçlarla yola çıkar. Yolcu transferleri, otobüs kiralama, havalimanından transfer işlemleri gibi durumlarda önceden rezervasyon yapmak koşuluyla tam zamanlı hizmet almanız mümkündür. Gitmeniz gereken alana zamanında ulaşmanız önemli bir ayrıntıdır. Toplantıya, iş görüşmesine geç kalmak istenmeyen bir durumdur.

 

 Şoförlü Araç Kiralama Nasıl İşler?

 

 Profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile gerek misafirlerinizi gerekse sizi gideceğiniz yere rahat ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Kiralanan araçları kendiniz kullanmanız gittiğiniz yeri çok fazla bilmemenizden dolayı sıkıntılara sebebiyet verebilir. Ayrıca konforlu bir hizmetten yararlanmak koşuluyla alacağınız hizmet sonrasında rahat bir yolculuk geçirme olanağı da bulursunuz. Misafirlerinize kendilerini özel hissetmeleri için de yine bu hizmeti almanız önemli bir ayrıcalık olacaktır.

 

 Şehrin tüm noktalarını bilen, program doğrultusunda hareket eden profesyonel bir şoför ile yapacağınız yolculuk sonrasında adres karmaşası da yaşamazsınız. Gidilmesi gereken adrese güvenle ulaşmak da önemli bir noktadır. Bakımları yapılmış ve sağlam araç filomuzla verdiğimiz hizmet sonrası iş toplantılarına da grup halinde gitme imkanı da bulabilirsiniz.

 

 Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

 

 Tüm kurumsal etkinliklere etkili çözüm sunan firmamız aracılığı ile konforlu ulaşım sağlamanız mümkün hale getirilmiştir. Bu doğrultuda şoförlü kiralık otobüs hizmetlerinin avantajlarına da kısaca bakacak olursak;

 

Tecrübeli şoförler aracılığı ile ulaşım kolay hale gelir

 

Konforlu bir yolculuk elde edilir

 

Trafik stresinden uzak bir yolculuk mümkün hale gelir

 

Gideceğiniz yere zamanında ulaşım sağlanmış olur

 

Adres arama gibi bir sorun ortadan kalkar

 

Park yeri sorunu ortadan kalkar. Şoförünüz dilediğiniz taktirde sizi bekleyerek tekrar istediğiniz noktaya bırakacağından toplantı çıkışında da ne yapacağınızı düşünmemiş olursunuz.

 

Esnek çalışma olanağı bulursunuz

 

Yolculuk esnasında gideceğiniz toplantıya hazırlığa devam etme olanağı bulunur

 

Yolculuk sırasında gerekli telefon görüşmelerinizi yapabilir, kitap okumak, video izlemek gibi stres gideren işlerle meşgul olmak mümkün hale gelir

 

 

 Şoförlü Araç Kiralama Ücretleri

 

 Otel veya havalimanı transferleri olsun, kurumsal etkinlikler, iş toplantıları, seminer ve kongreler olsun profesyonel bir hizmete gereksinim duyulur. İş toplantıları, günübirlik turlar, turistik geziler, özel günler her daim alabileceğiniz özel bir hizmet olan şoförlü araç kiralama hizmetleri büyük avantajlar sunar. Müşterilerinize, yöneticilerinize ya da size sunulan bu hizmet sonrasında firma prestiji de artar. Fiyatlandırma noktası hizmet sunumuna göre değişir.

 

 Şoförlü Araç Kiralama Standartları

 

 Yüksek standartlarda sunulan şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz aracılığı ile müşterilerinize ve yöneticilerinize sunacağınız bu imkan önemli bir ayrıntıdır. Güvenli yolculuğun yanı sıra profesyonel bir hizmeti gerektiren bu hizmet zamanında bakımı yapılan üst model araçlarla sağlanmaktadır. Organizasyona göre tercih edilecek araç durumuna göre geniş bagaj kapasitesi, geniş iç hacmi olan araçlar da tercih edilebilir.

 

 İş toplantıları, kurumsal toplantılar, seminerler, havalimanı araç kiralama gibi farklı hizmetler bulunur. Bu hizmetlerin hepsi özellikli bir taşımacılık ister. Alanında uzman bir kadro ile çalışmak bu noktada önemlidir. Profesyonel şoför kadrosu ile hizmet veren firmamız yüksek standartlarda sunum gerçekleştirir.

Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.