Personel Taşımacılığı

 

Güvenli ve konforlu bir ulaşım için hizmet veren firmamız personel taşımacılığı konusunda da hassasiyetten taviz vermemektedir. İnsan bilinci ve değerini ön planda tutan anlayışla hizmet veren firmamız taşıma servisinde yetki belgelerini elinde bulundurmaktadır. Ayrıca servis taşımacılığı konusunda da standartlara uygun hizmet vermektedir. İstanbul bünyesinde hizmet veren firmamız kusursuz hizmet sunma deneyimi ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Personel taşımacılığı için minibüs ve otobüs kiralamak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 Personel Taşımacılığı İçin Firma Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

 

Personel taşımacılığı ve otobüs kiralama hizmetinde can taşındığının bilincinde olunması önemlidir. Personel taşıma hizmetinde görev alan tüm sürücülerin ve araçların tecrübeli kişilerden oluşmasının yanı sıra araçların da tam zamanında bakımının yapılmış olması gerekir.

 

İşverenin ve çalışanın hayatını kolaylaştırmalıdır. Özellikle İstanbul’da en büyük sıkıntı trafikken yaşanılan trafik sorunlarının önüne geçmek mümkün olmayabiliyor. Çalışanların kiralık otobüs ile zamanında iş yerlerine ulaşmaları açısından uygun güzergah oluşturulmalı gereksiz iş kaybının önüne geçilmelidir.

 

Güvenlik açısından personel taşıma sırasında servis araçlarında GPS yani araç takip sistemleri bulunmalı ki, oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta araca ulaşım sağlanabilsin.

 

 

 Personel Taşımacılığı Sürücü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Firmamız profesyonel kadro ile taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirir. Bu doğrultuda çalıştırılan personelde de birtakım özellikler bulunmalıdır. Personel taşımacılığı hizmeti alacağınız zaman vereceğimiz bilgilerden yararlanarak sürücünüzü kontrol ettirebilirsiniz.

 

Sürücünün adli sicil kaydı kesinlikle olmalıdır

 

Sağlık raporu bulunmalı şoförlük yapmasını önleyen bir durum varsa bu işte tercih edilmemelidir

 

Servis taşımacı konusunda en az beş yıl deneyime sahip olmalıdır

 

Belediyeler tarafından verilen şoförlük kartı bulunmalıdır.

 

İleri sürüş teknikleri eğitimi almış ve sertifikası bulunmalıdır

 

Ehliyet sicil kaydı kontrol edilmiş olmalıdır

 

Kıyafet düzenine uygun olmalıdır

 

Araç bakım ve temizliğine dikkat etmelidir

 

İletişimi kuvvetli olmalı ve yolcularla gereksiz tartışmalara girmemek konusunda etkin çözümler üretebilmelidir.

 

 

 Firmamız bünyesinde bulunan personel taşımacılığı sürücülerinde bu özelliklerin olmasına hassasiyetle dikkat edilmektedir. Taşımacılık sektörü tecrübe ve deneyim ister.

 

 Personel Taşımacılığı Fiyatları

 

 Servis taşımacılığı son yıllarda lüks olmaktan çıktı. Artık bir ihtiyaç haline dönüşen personel taşımacılığı firma giderlerini artırır gibi görünüyor. Ancak personellerin zamanında işe gelmesinin sağlanması, doğru güzergah belirlenerek doğru fiyatlandırma alınması, maliyetleri düşüren etkiler arasındadır.

 

 Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunma gayretinde olan firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir noktadır. Doğru güzergah belirlemesi günübirlik turlar ve taşımacılık sektöründe maliyetlere doğrudan etki eden bir faktördür. Bu bilinçle hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek önce güzergah ve sayı belirlemek suretiyle uygun fiyatlı çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 

 Personel Taşımacılığında Kurallara Bağlılık Önemlidir

 

 Servis araçlarında GPS üzerinden takip sağlanmaktadır. Arka planda yapılan denetimlerin yanı sıra bu uygulama sayesinde hız kontrolü, güzergah kontrolü hatta lastik basınçların dahi görülmesi mümkündür. Şehir içinde olması gereken hız kurallarına bağlılık, durakta personel alınması ve bırakılması sırasında saat takibine uygunluk, durumlarında firmamız sürekli takip halindedir. Kurallara bağlılık hayat kurtaran öneme sahiptir. Bu bilinçle hizmet veren firmamız personelleri de bu hassasiyeti gözetmektedir.

 

 Personel Taşımacılığında Kullanılan Araçların Özellikleri

 

 Araçlar firmamız tarafından düzenli bakımları yapılan konforlu ve güvenli içeriğe sahiptir. İnsan taşındığının bilinciyle hareket eden firmamız kurallar konusunda taviz vermekten uzak bir çalışma prensibi sunmaktadır. Personel taşımacılığında kullanılan araçlarda ne gibi özellikler olmalıdır;

 

Servis taşımacılığında kullanılan araçların yaşlarının çok büyük olmaması önemlidir. Düzenli bakımlarının yapılıyor olması da önemli noktalar arasındadır.

 

Mevsimsel geçişlere göre karayolları kanununun belirlediği doğrultuda lastik değişimleri sağlanmalıdır.

 

Servis Taşımacılığı hizmetlerinde günlük bakımlarının titizlikle yapılması sağlanmalıdır.

 

Muayenelerinin zamanında yapılmaları da yine önemli noktalar arasındadır.

 

Hizmet sunumunun gerçekleştiği güzergahın tabelada görünür bir biçimde olması sağlanmalıdır.

personel taşımacılığı istanbul, personel taşımacılığı firmaları, personel taşımacılığı beylikdüzü, çayırova personel taşımacılığı