Vip Transferleri

 

2004 yılından itibaren bilet satış acentesi olarak turizm alanında faaliyet göstermekte olan firma kiralık otobüs alanında da hizmet sunmaktadır. 2020 yılı itibari ile IATA acentesi olmaya hak kazanarak başarılarına başarı katıp rakip firmaları arasında farklılık göstermeye devam etmektedir. Firma iç ve dış hatlarda hava yolunu genişletmeye devam etmektedir.

 

 İstanbul Turlar

 

 İstanbul turlar firması charter uçuşlarda dahil olmak üzere dünyadaki tüm hava yollarında satış yetkisine sahiptir. Alanında uzman çalışanları ile hizmet sunmaya çalışan firma kendini geliştirmekte olup otobüs kiralama hizmeti ile müşterilerin işini kolaylaştırmakla birlikte Yenilikçi ve konforlu olarak tasarlanan araçlar geniş bagaj hacmi ve 2+2, 2+1 koltuk seçenekleriyle hizmet vermektedir. Bu sayede yolcuların konforlu yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda en kısa zamanda hizmet sağlamaya oldukça önem vermektedir. Güler yüzlü ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile yoluna devam eden firma faaliyetleri ile müşterilerinin onayını almanın haklı gururunu yaşamaktadır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliğine uygun araçları ile günübirlik turlar düzenlemektedir. Yolcu memnuniyetine oldukça önem veren firma müşterilerine en uygun uçuş ve tarifeyi bildirmeyi, biletleme anından uçuşun yapıldığı ana kadar tüm kontrolleri yaparak güvenliği sağlamaktadır.

 

 Firmanın Vizyon ve Misyonu

 

 Özbay Turizmin vizyonu ve misyonu müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde dünya standartlarına ulaşmayı hedefler. Firma tüm hizmetlerini ilişkide olduğu kurum ve kişiler ile uyum içinde sunmayı amaçlar. Kâr elde etme amacı ile bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sağlar. Turizm sektörünün gelişmesinde katkı sağlayıp aktif rol üstlenmeyi gerçekleştirir. Sunduğu hizmetlerde kalite ve güveni sağlayarak rakip firmalar arasında en çok tercih edilen firmalar arasında olmak için çok çalışmaktadır.

 

 Sunulan Hizmetler

 

 İstanbul Turlar firması olarak yaşadığınız en acı gününüzde her zaman yanınızdayız. Cenaze törenlerinde gerekli şekilde hizmet vermekteyiz. Otobüs kiralama konusunda ve ihtiyaç duyulan her anda yardımcı olmaktan asla kaçınmayacağımızdan emin olabilirsiniz. En hızlı şekilde organize olup işinizi kolaylaştıracak hizmet sunmaktayız. Firmanın günübirlik ve konaklamalı turları mevcuttur.

 

 Uçak yolculuğu ile havalimanına gelen yolcuların terminal kapılarında karşılanarak bagajlara yardımcı olup özel şoförlü araçlarla konforlu şekilde konaklayacakları otellere ulaşımı sağlanmaktadır.

 

 Özel kır gezisi veya diğer gezi planları için araç kiralama hizmeti mevcuttur. Araçların içi gerekli hijyen kurallarına uygun olarak temizlenir ve can ve mal güvenliğini koruyacak tüm önlemler alınmaktadır. Geniş çeşitliliğine sahip araçlar ile her türlü konforlu hizmetler mevcuttur.

 

 Katılımcıların sadece kadın gruplarından oluşan günübirlik plaj turları düzenlenmektedir. Poyrazköy, Darıca gibi plaj alanlarına günübirlik turlar düzenleyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 İstanbul turlar firması olarak tekne turları olarak da geziler düzenlenmektedir. Ayrıca haftalık, günlük ve saatlik tekne kiralama seçeneği bulunmaktadır. Düğün, nişan ve benzeri amaçlar için de tekne kiralama seçeneği mevcuttur.

 

 İstanbul havalimanı içinde transfer hizmeti bulunmaktadır. Vip özel transfer ve grup transfer seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanlarına geliş ve gidişlerinizde kaliteli ve ekonomik transferler yapmak için İstanbul Turlar firmasını tercih ederek pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Uçuş değişikliği veya iptali konularında da iletişime geçilip yardımcı olunmaktadır.

 

 Şehiriçi ve şehir dışı yolculuklarında ulaşım imkanı sunan 27 kişilik minibüs kiralama hizmeti de mevcuttur. Konforlu ve yatar koltukları ve geniş bagaj hacmi özellikleri de bulunmaktadır.

 

 İstanbul Turlar Firması

 

 Her türlü merak ettiğiniz konular ve sormak istediğiniz sorular için 05377610122 telefon numarasını 7/24 arayabilirsiniz. Talepleriniz için sizlere yardımcı olmaya ve kusursuz hizmetler sunulacağından emin olabilirsiniz. Araç kiralama ve turlar konusu için İstanbul turlar firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

vip transfer istanbul, vip transfer fiyatları, vip transfer işi nasıl yapılır, vip transfer hizmetleri, vip transfer 7/24, vip transfer 34, vip transfer sabiha gökçen, vip transfer havalimanı, vip havaalanı transfer istanbul, vip havalimanı transfer fiyatları, vip transfer istanbul havalimanı, vip transfer istanbul fiyatları