İstanbul şehrimizde kiralık otobüs hizmetleri ihtiyacınız olduğunda ÖZBAY TURİZM güvencesiyle hizmette sorun yaşamadan şehirlerarası ve yurtdışına düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınızda, 25 / 45 / 55 kişilik her türlü donanıma sahip, özel sigortalı, klimalı ve bakımlı otobüslerimizle hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ÖZBAY TURİZM İstanbul’da okul gezileri, tur gezileri, konferanslar organize edilen bütün eğlence ve gezilerde kiralık otobüs hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul otobüs kiralama fiyatları, İstanbul hareket merkezi olarak istemiş olduğunuz yol güzergahı, yapılacak km ve otobüs kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Kiralık otobüslerimiz gerekli belgelere sahip İstanbul şoförleri ile otobüs kiraya verilmektedir.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı turlarda uzman yetki belgeli şoförlerimizle hizmet vermektedir. Böylece sizlere tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

 

Otobüs Kiralama

 

Zaman zaman herkesin turlar ya da taşımacılık konularında kiralık otobüs ihtiyacı oluyor. İnsanlar bu ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir firma arayışına giriyorlar. İstanbul Turlar firması İstanbul Kadıköy bölgesinde bulunan fakat Türkiye'nin her noktasına hizmet götürebilen bir firmadır. Eğer isterseniz istanbulturlar.com web site adresi üzerinden iletişim bilgilerine ulaşabilir ve herhangi bir konuda destek alabilirsiniz. İstanbul Turlar firması 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

İstanbul Turlar Hangi Otobüsleri Kiralar?

 

 İstanbul Turlar otobüs ve minibüs kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmet Türkiye'nin her noktasında bazı farklı firmalar tarafından verilse de, bu alanda en güvenilir firma İstanbul Turlar firmasıdır. İstanbul Turlar firması bünyesinde bulunan kiralık otobüs ve minibüsleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 

Mercedes Trivago - 45 kişilik

 

Mercedes Tourismo - 45 kişilik

 

Otokar Sultan - 27 kişilik

 

Isuzu Novo Lux - 22 kişilik

 

Mercedes Vito VIP - 9 kişilik

 

Mercedes Sprinter - 14, 16 kişilik

 

 

Taşımacılık Hizmeti

 

 İstanbul Turlar firması otobüs ve minibüs kiralama hizmeti dışında da hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden biri de taşımacılık hizmetleridir. İstanbul Turlar firmasından personel ve öğrenci taşımacılığı, turizm taşımacılığı, kongre taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi konularda da hizmet alabilirsiniz.

 

 İstanbul Turlar firması her türlü organizasyon ya da etkinlikte profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Turlar kadrosunun tamamı, bu sektörde uzun yıllar boyunca hizmet vermiş ve deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Zaten İstanbul Turlar firması da çok uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Firma, işini kaliteli bir şekilde ve severek yapar. Bu yüzden de yıllar içinde büyümüş, Türkiye'nin taşımacılık ve otobüs kiralama sektöründe en çok aranan firmalarından biri haline gelmiştir.

 

Turlar

 

 İstanbul Turlar firmasında hem günübirlik turlar hem de konaklamalı turlar olmak üzere tur seçenekleri de bulunmaktadır. İster kendiniz için bir kiralık otobüs edinebilir, isterseniz de eşiniz ve dostunu ya da ailenizle bu turlardan birini tercih edebilirsiniz. Şu an güncel olarak hazır bulunan turlar şu şekildedir:

 

 Günübirlik Turlar;

 

İğneada - Dupnisa Mağarası - Limanköy

 

Yedigöller - Maşukiye Turu

 

Şile - Ağva - Polonezköy - Saklıgöl

 

Cumalıkızık - Gölyazı - Mudanya - Tirilye

 

Eskişehir - Odunpazarı - Sazova Parkı

 

Ankara Anıtkabir Turu

 

Çanakkale Turu

 

Edirne Turu

 

Abant - Gölcük - Maşukiye Turu

 

Konaklamlı Turlar;

 

Gizemli Likya Fethiye Turu (4 Gün)

 

Kapadokya - Ihlara - Hacı Bektaş (2 Gün)

 

Ayvalık Tekne Turu

 

Bozcaada - Assos - Ayvalık - Cunda (3 Gün)

 

Rüya Gibi GAP Turu (8 Gün)

 

Doğu Karadeniz - Batum Turu (6 Gün)

 

 

Havaalanı Transferleri

 

 İster havaalanında istediğiniz yere, isterseniz de istediğiniz yerden havaalanına transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul Turlar yine üstün kalitesiyle havaalanı transfer hizmeti de sunmaktadır. İstanbul'da hem Atatürk Havalimanı'ndan, hem de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

 

İstanbul Turlar Firması ile Kaliteli Hizmet

 

 İstanbul Turlar firması müşterilerin beklentilerini son raddesine kadar karşılamak için çabalar. Bu konudaki standartlarını, dünya standartlarına taşımak için çalışmaktadır. Hem bünyesinde, hem de birlikte çalıştığı firmalarla tüm ilişkilerini ve karşılıklı çalışmalarını uyumlu bir şekilde gerçekleştirir. Hem içinde bulunduğu bölgeye, hem de ülkenin ekonomisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı katkı sağlar. Aynı zamanda İstanbul Turlar hem insanlar için iş imkanları yaratmakta hem de gün geçtikçe büyüyerek dünyanın önde gelen markalarından biri haline gelmeye başlamaktadır.

 

 Bu sebeple eğer kendiniz ya da ekibiniz için bu alanda herhangi bir hizmet arıyorsanız, İstanbul Turlar firmasına güvenebilirsiniz.