Boğazda tur İstanbul severlerin olmazsa olmazıdır elbette. Bir taraftan boğazıın çift taraflı tarihi dokusunu izlemek bir taraftan mavi suların içinde anılara zevkli saatler eklemeye kim hayır diyebilir. 

Bu yazımda sizler için düzenleyeceğimiz Boğaz Turları hakkında sizlere doyurucu bilgi vermeyi hedefliyorum. Şimdiden keyifli saatler diliyorum. :)

Boğaz hattındaki tekne  turları  ortalama olarak  yaklaşık 2 ila 3 saat aralığında sürmektedir. Tur düzenlemek isteyen kişi ya da kurumların içeriklerine göre tur saatleri kısaltılıp uzatılabilir. Bizim önerimiz elbette bu turlarda sizlere boğazın tarihi dokusunu ayrıntısı ile anlatabilecek birer de rehber kiralamanızdır. Bu konuda da sizlere yardımcı olabileceğimizi hatırlatmış olayım.

Boğaz Turu amacnıza göre detaylandırılabilir.  Tekne turunuz turistik amaç ile mi, şık bir akşam yemeği organizasyonu mu, yoksa eğlenceli bir iş yemeği ortamı mı olacak? Konuya göre tekne içindeki organizasyon ayrıntılarında ön hazırlık yapılır. 

Bu etkinlik sırasında İstanbul Boğazı’nın mükemmel manzarasını panoramik olarak kayıt altına alabilirsiniz. Canlı müzik ile muazzam saatler geçirebilir ve unutulmayacak bir etkinlik yaşayabilirsiniz.

İSTANBUL TURLAR aracılığı ile katılacağınız Tekne Turları sizleri sıradan şehir hayatından  alıp  bambaşka bir atmosfere götürecektir. Bu turlar aracılığı ile misafirler aynı anda bir çok oluşumdan faydalanıyor. Tercihe göre  bir grubun seçtiği tekneye bağlı olarak ücretsiz içecek ve alkol servisinin bulunması. Yemeğin de tur fiyatına dahil edilmesi, dünyanın en özel atmosferlerinden birini teneffüs etmenin o dakikalarda sizleri stresten tamamen arındırması sahip olacağınızın turun avantajlarıdır.

Tekne Turları Fiyatlarına gelince, satın almak istediğiniz hizmetlerin ayrıntısına göre tekne tur fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Siz sevgili müşterilerimiz için haftalık, günlük ve saatlik  tekne kiralama seçeneklerimiz vardır. istanbulturlar.com aracılığı ile arzu ettiğiniz tekne turları hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Tekne turları düğün, nişan, dernek gezisi, boğazda kahvaltı gibi lüks organizasyonlar için de  tercih edebilir ve misafirlerinize unutulmaz hatıralar yaşatabilirsiniz.

tekne turu istanbul, tekne turu istanbul fiyat, tekne turu fiyat, tekne turu fiyatları, tekne turu evlenme teklifi, tekne turu fiyatları istanbul, tekne turu günlük