S Kasa Mercedes Transferleri

 

Firmamızın bir parçası olan s kasa Mercedes ile araç kiralama hizmetleri İstanbul ve çevresinde geniş bir alanda hizmet vermektedir. Lüks şoförlü limuzinlerin kiralama hizmetini sunan firmamız vip transferi, vip gezi, toplantı ve durumlarında kiralama hizmetleri sırasında gereken her durumda S kasa Mercedes ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul’da havalimanı araç kiralama, iş toplantıları, düğünler ve her türlü kiralama hizmetleri için 05377610122 numaralı telefon ile 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

 

 Ülkemizin özel şehri İstanbul’a seyahatlerinizde havalimanından araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak ulaşım hizmetlerini sağlayabilirsiniz. Şehrimizde vip araçlarla gezmeniz için hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Şehrimize gelmeden iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

 

 Mercedes Benz S Kasa Araç Özellikleri

 

 Yenilikçi teknolojilere sahip Mercedes S kasa araçlar sağlam olduğu kadar zarif bir görünüme de sahiptir. İç mekanın konforu ile tüm araçlardan ayırt edici bir özelliğe sahiptir. Klasik hatların kombinasyonu ile vip transfer ayrıcalığı ile yolculuk yapabilirsiniz. Güçlü Mercedes motorları, hassas süspansiyon ile yolculuk devasa özellikleri içerir. Mercedes S kasa araçlar ile düz olmayan yollarda bile yüzerek gidiyormuş hissini yaşayabilirsiniz. Lüks ve konforu bir ayrıcalık olarak hissettiren Mercedes S sınıfı özel hissetmeye yarayan koltuk konforu ile sizlere özel üretildi.

 

 İşletmeler açısından önemli bir tanışmaya giderken, ailenizle güvenli ve konforlu bir limuzin keyfi yaşamak istediğinizde kendinizi özel hissettiren bir duruş sağlayan farklılığa sahiptir. İşletmenizi ziyaret edecek olan müşterilerinize de yine bu hizmeti sunarak farklılığınızı göstererek kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Lüks iç mekanı ile olabildiğince rahat ve konfor sunan Mercedes s kasa araçlarda ekstra pek çok seçenekte sunulmaktadır.

 

 Deri kaplı koltuklar, her yöne ayarlanabilen elektriksel ayar olanakları ile koltuğunuzu da dilediğiniz konfor ayarında tutabilir. Ön arka kapılarda bulunan müşteri dostu elektrikli kontrol panelleri ise en uygun konum keyfini müşterinin ayarlama olanağı sunar. Ayrıca ayrı ayrı ayarlanabilme özelliği de bulunur.

 

 Mercedes S Kasa Araçlar Günübirlik Kiralama Hizmetleri

 

 Yolcular için ayarlanabilen sıcaklık bölgesi sunan, seri ile seçici müşteriler hedeflenmiştir. Toplantılar için, düğün organizasyonları ve İstanbul günübirlik turlar açısından kiralanarak keyfi sürülebilecek bir seri ile size özel sunulan konfor ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

 Şehrin sokaklarında özgürce gezebilmenin özel konforunu sunan Mercedes S kasa araçlar ile müşterilerinize de özel hizmet sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman personel kadromuz tarafından verilen hizmet sunumlarında özel araçlara da yer veren firmamız yılların deneyimi ile hizmet vermektedir.

 

 Mercedes S Kasa Araç Kiralama Ücretleri

 

 Ulaşım denildiğinde akla gelen firmamız ile akla gelen tüm ulaşım ve gezi hizmetleri için otobüs kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapılan farklı organizasyonlarla şehir turları, şehirler arası turlar, personel taşıma, özel araç kiralama, lüks araç kiralama gibi pek çok hizmet sunulmaktadır. Yılların deneyimi ile hizmet veren firmamız İstanbul’un ulaşım derdine inat kaliteli hizmet sunumlarıyla müşterilerini memnun etme gayreti içindedir.

 

 Lüks Araç Kiralama

 

 Kiralama hizmetleri arasında lüks araç kiralama olarak karşımıza çıkan s kasa Mercedes transferleri fiyatları da kullanılacak kilometre ve kiralanacak gün sayısı gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Geniş hizmet yelpazesi ile kiralık otobüs de dahil pek çok hizmet sunumu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız uygun fiyatlarla hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

 

 Özel Şoförlü S Kasa Mercedes Transfer

 

 Gerekli taşıma belgelerine sahip firmamız personelleri de yine donanımlı ve taşıması gerekli standartlara uygun kriterlerde hizmet vermektedir. Lüks araç kiralama, otobüs kiralama gibi pek çok hizmette yer alan özel şoförlü araçlarımızda güvenle seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz.