Yurtdışı Gezileri

 

Özbay Turizm firması bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde dünya standartlarına ulaşma misyonu ile yola çıkmış bir firmadır. Sunduğu hizmetler ile rakip firmaları arasında farkındalık yaratmaktadır. Hizmetlerinde her zaman yenileşmeye özen göstererek turizm sektörünün gelişmesinde de aktif rol üstlenmiştir.

 

 İstanbul Turlar Firması

 

 2004 yılında kurulan ve turizm alanında faaliyet gösteren Özbay Turizm firması bilet satış acentesi olarak hizmet vermekte olup otobüs kiralama faaliyeti de göstermektedir. 2020 yılı itibari ile IATA acenta olmaya hak kazanarak başarılarını arttırmaya devam etmiştir. Bu sebeple iç ve dış hatlarda hava yolu ağını genişleterek günübirlik turlar sayısını arttırmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

 

 Özbay Turizm firması taleplerinizi en doğru şekilde, en kısa zamanda Güler yüzlü ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile alanında başarılı çalışanları ile karşılamaktadır. Hedefi yolcu memnuniyeti ve kusursuz bir yolculuk olması olup, müşterileri için en uygun uçuş ve tarifeyi bildirmeyi, ve yolculuk boyunca takipte olmayı amaçlamıştır. Sunduğu hizmetlerden yararlanmak için, kiralık otobüs ve herhangi konuda yardımcı olmak için istanbulturlar.com ’u tercih etmek en doğru karar olacağından emin olabilirsiniz. Taşımacılık sektöründe kaliteyi belirleyen en önemli unsur araçlardır. İyi araçların tercih edilmesinin yanı sıra aracın temizliği, hijyeni oldukça önemlidir.

 

 Sunduğu Hizmetler

 

Günü Birlik Turlar: İğneada Dupnisa Mağarası Limanköy, Yedigöller Maşukiye Turu, Şile Ağva Polonez köy, Saklıgöl, Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Turu, Eskişehir Odunpazarı Sazova Parkı, Ankara Anıtkabir Turu, Çanakkale Turu, Edirne Turu, Günü birlik otobüs kiralama, Okul gezi turları, Şehir içi ve Şehirler arası gezi turları, Hacıbektaş gezileri, Abant Gölcük Maşukiye Turu

 

Konaklamalı Turlar: Gizemli Likya Fethiye Türü, Kapadokya Ihlara Hacıbektaş Türü, Ayvalık Tekne Turu, Bozcaada Asos Ayvalık Cunda Turu, Rüya gibi GAP turu, Doğu Karadeniz Batum turu, Karadeniz Turları, Kapdokya Turları

 

İstanbul merkezi firma olara taşımacılık alanında da hizmet sunmaktadır. Düzenlenen her türlü etkinliğe insanların ulaşımını sağlamaktadır. Ulaşım alanında uzman personel ve konforlu araçlar ile yolcuların rahatlığını sağlamaktadır.

 

İstanbul ili içerisinde kiralık minibüs hizmetleri de sunulmaktadır. Şehir dışı ve yurtdışı seyahatlerinde de tüm organizasyonlar için 25 kişilik, her türlü donanım ve konfora sahip özel sigortalı ve klimalı kiralık minibüs hizmeti sunulmaktadır.

 

İstanbul'a gelen kişilerin havaalanı ya da tren garına ulaştıktan sonra konaklama adreslerine gitmesi için birçok alternatif mevcuttur. Ekip olarak gelinmesi halinde özel servisler ile ulaşım hizmeti bulunmaktadır. Gidilecek adrese kadar müşterilerini konforlu bir şekilde taşıma ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Firma ile irtibata geçilmesi dahilinde varış saatinize göre özel bir araç gönderimi yapılmaktadır.

 

Öğrenci taşımacılığı hizmetleri zaman tasarrufu açısından araç ve ulaşım kolaylığı sağlayan İstanbul Turlar firması önce güven denilebilecek yaklaşım ile hizmette bulunmaktadır.

 

Araçlarda Dikkat Edilen Hususlar

 

Araçların bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmaktadır.

 

Her koltukta muhakkak 3 noktalı emniyet kemeri bulunmaktadır.

 

Araç kör noktası için kamera sistemi kullanılmaktadır.

 

Araçta kesinlikle rehber personel bulunmaktadır.

 

Taşıma kapasitesi üzerinde kesinlikle yolcu alınmamaktadır.

 

Öğrenci taşımacılığı yapılan araçlarda kapılar otomatik olmalı ve yalnızca şoför tarafından açılıp kapanabilmelidir.

 

İstanbul Turlar Firması

 Sizlerde taşımacılık, yurtiçi turlar ve yurtdışı turlar alanında hizmet almak isterseniz gönül rahatlığı ile İstanbul Turlar firmasını tercih edebilirsiniz. Gerekli bilgileri almak ve aklınızda takılan tüm sorular için İstanbul Turlar firması 7/24 bir telefon kadar yakınınızdadır. Her türlü konuda iletişime geçmek için 0537 761 0122 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

yurtdışı turları 2021, yurtdışı turları vizesiz, yurtdışı turları 2020, yurtdışı turları ne zaman açılacak, yurtdışı turları ucuz, yurtdışı turları açıldı mı, yurtdışı turları avrupa, yurtdışı turları amsterdam, yurtdışı turları almanya, yurt dışı turları, Yurtdışı Gezileri, yurtdışı turları