Şehirler Arası Otobüs Hizmetleri

 

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı konusunda güvenilir bir firmanız varsa, yolculuğunuz da o kadar sorunsuz geçer. Bu konuda Özbay Turizm başı çekmektedir. İsterseniz hali hazırda var olan seyahat seçeneklerinden birine dahil olabilir, isterseniz de kendiniz bir seyahat seçeneği yaratabilirsiniz. Bu tamamen sizin ne istediğinize bağlıdır. Şehirlerarası otobüs kiralama ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

 Otobüs Kiralama Hizmeti

 

 Eğer nişan ve düğün organizasyonları ya da herhangi başka bir organizasyon için otobüs kiralama hizmeti almak istiyorsanız, bu konu hakkında çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Özbay Turizm ve istanbulturlar.com üzerinden bu hizmeti kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firma bünyesinde pek çok kiralık otobüs bulunmaktadır. Kendi isteğiniz ve ihtiyacınıza göre bu otobüslerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Firma bünyesinde bulunan otobüslerin listesi şu şekildedir:

 

Mercedes Sprinter - 14 / 16 kişilik

 

Mercedes Vito VIP - 9 kişilik

 

Isuzu Nova Lux - 22 kişilik

 

Otokar Sultan - 27 kişilik

 

Mercedes Tourismo - 45 kişilik

 

Mercedes Travego - 45 kişilik

 

Eğer isterseniz bu araçlar hakkında website üzerinden de bilgi alabilirsiniz. İstanbul'da kiralık otobüs hizmetleri genellikle istanbulturlar.com sitesi üzerinden sağlanmaktadır.

 

 Taşımacılık

 

 Özbay Turizm taşımacılık alanında da pek çok hizmet türü ile müşterilerinin karşısına çıkar. Firmanın veriyor olduğu taşımacılık hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Kongre taşımacılığı, minibüs kiralama, otobüs kiralama, tren garı ve havaalanı taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, fabrika servisleri, personel taşımacılığı... Bunlar yalnızca firmanın verdiği hizmetlerden birkaçıdır. Daha detaylı bilgil almak için firma ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Firmaya 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 Tekne ve Tur Organizasyonları

 

 Eğer daha önce Boğaz'da bir tekne turunda bulunmadıysanız, bunun muhakkak deneyimlemeniz gereken bir şey olduğunu hatırlayın. Boğaz turunda hem İstanbul'un tarihi dokusunu görme fırsatınız hem de masmavi denizin tadını çıkarma şansınız olur. İstanbul Boğaz'ında gerçekleşen bu tur yaklaşık 2 ila 3 saat sürmektedir. Eğer özel ve kapalı bir grupla bu tura katılmak isterseniz, kendinize özel tur saatleri ve süreler belirleyebilirsiniz.

 

 Günübirlik ve Konaklamalı Turlar

 

 Şirket bünyesinde belirli periyotlarla düzenlenen günübirlik turlar ve konaklamalı turlar yer almaktadır. İster tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte bu turlara katılabilirsiniz. Eğer bu turları tanımadığınız insanlarla değil, yalnızca kendi dostlarınız ya da arkadaşlarınızla, özel bir grup olarak gerçekleştirmek isterseniz, firma bu hizmeti de sunmaktadır. Tek yapmanız gereken grubunuzun kaç kişi olduğunu söylemek ve buna uygun bir otobüs talep etmek.

 

 Kiraladığınız otobüs şoförsüz olabileceği gibi, aynı zamanda şoförlü de olabilir. Eğer aracı kendiniz kullanmak istemezseniz, o halde firmadan bir şoför talep edebilirsiniz. Bu turlar Türkiye'nin her bölgesini kapsadığı gibi, zaman zaman yurtdışı turları da gerçekleşmektedir.

 

 Öncü Firma: Özbay Turizm

 

 Özbay Turizm, İstanbul'da taşımacılık ve organizasyon alanlarında pek çok hizmet sunan bir firmadır. 2004 yılından bu yana sektörde hizmet vermekte olan firma, bugün Türkiye'de alanında en iyi firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetinin ilk planda tutulduğu bir hizmet anlayışı vardır. Eğer siz de tur ya da organizasyon konusunda profesyonel kişilerle çalışmak isterseniz, hemen istanbulturlar.com adresi üzerinden Özbay Turizm ile iletişimi geçebilirsiniz. Eğer isterseniz 05377610122 numaralı telefondan da, tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 Firma taşımacılık alanında da hizmet vermektedir. Taşınan tüm insanların sigortaları yapılmaktadır. Aynı zamanda firma güvenli bir yolculuk deneyimini de tüm müşterilerine garanti eder. Özbay Turizm ve istanbulturlar.com rakiplerinden bambaşka bir yerde bulunmaktadır. 7/24 saat boyunca hizmet vermektedir. İstediğiniz gün ve günün her saati iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

şehirlerarası otobüs kiralama fiyatları, şehirler arası otobüs kiralama, şehirler arası otobüs kiralama fiyatları, şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları, firmalara otobüs kiralama, şehirler arası, şöförlü araç kiralama istanbul, özel otobüs kiralama, şoförlü otobüs kiralama