Ayvalık Tekne Turu Yaz tatiline gitmeye fırsatınız yoksa ya da tatile ayırmanız gereken bütçe çok fazlaysa size hem en uygun hem de bol eğlenceli Günübirlik Ayvalık Tekne Turu‘muzu tavsiye ediyoruz. Ege’nin berrak koylarında, tüm gün müzik, yarışmalar ve eğlence eşliğinde bol bol yüzme molalarımızın bulunduğu bu mükemmel tekne turunu sizin için hazırladık.

İstanbul’dan çıktıktan sonra aracımızda kahvaltı paketlerimizi sizlere servis ediyoruz. Saat 11:00’de Ayvalık’ta teknemize biniyoruz ve mavi yolculuğumuza başlıyoruz. Ayvalık koylarını gezeceğimiz bu turda gün boyu 3 kez yüzme molası veriyoruz. Maden Koyu, Akvaryum Koyu ve Yumurta Adası Koyu yüzme molası vereceğimiz yerler olacak. Teknede öğle yemeği olarak SINIRSIZ BALIK, SALATA, MEYVE TABAĞI servis ediliyor. Koylarda verdiğimiz molalarda doyasıya yüzüp eğlendikten sonra CUNDA ADASI‘na yolculuk ediyoruz. Cunda Adası’nda kısa bir serbest zamanda gezimizi yapıp tekne ile Ayvalık’a dönüyoruz. Tekneden inip araçlarımıza geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Eğlenceli günün sonunda İstanbul’a vardığımızda sizlerle bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

COVID19 (KORONAVİRÜS) ÖNLEMLERİ

Araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.

Turlarımızda maske takmak zorunludur.

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturma planları 1’er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.

Araçlarımızın kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.

Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.

Müze, ören yeri ve gezi noktalarımızın yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Araçta Sabah Kahvaltısı

Teknede Öğle Yemeği (Balık, Salata, Meyve Tabağı)

Zorunlu Koltuk Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası

Gidiş-Dönüş Ulaşım

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Her Türlü Kişisel Harcamalar

Her Gün Kişi Başı Fiyat Sorunuz
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.