Karadeniz Turları

 

Ülkemiz yeşil ve mavinin eşsizliğinin bulunduğu Karadeniz cenneti herkesin gezi hayalleri arasında yer alır. Yeşilin tüm tonlarının yanı sıra mavinin de eşsiz güzelliklerle buluşması Karadeniz’i özel kılar. Kilometreler boyu uzanan vadiler huzura davet eder. Firmamız ilgi çeken rotalarıyla tatil severlere Karadeniz turları ile beğeninize sunuyor. Karadeniz turlarının eşsiz güzelliklerinin arasında tarihi mekanları da ayrıcalık katıyor. Macera severlere, huzuru arayanlara harika bir doğa manzarası sunan Karadeniz turları olanaklarımızdan yararlanmak için siz de 05377610122 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 Karadeniz Turlarına Ne Zaman Gidilir?

 

 Firmamız tarafından bölgenin en güzel mevsimleri hesaplanarak tur ayarlamaları yapılmaktadır. Ayrıca yılın her ayında ayrı bir güzelliğe sahip olan Karadeniz yılın her mevsiminde ziyaretçi kabulü yapar. Muhteşem manzara eşliğinde yazı başka, kışı başka bir güzelliği anlatır. Karadeniz ülkemizin doğal manzaralarının tıpkı bir resim gibi izlenebilmesine olanak sunar. Bölge her mevsim turizmle iç içe yaşar. Yaz ve kış aylarında da serin bir hava hakim olduğundan hazırlıklı gitmekte fayda var.

 

 Karadeniz’de Hangi Aktiviteler Yapılabilir?

 

 

Tarih ve lezzetin Karadeniz ayağı farklılıklara sahnedir. Trabzon Ayasofya müzesi, Sümela manastırı ve uzun göl Karadeniz’de görmeden olmayan ender tarihi ve doğal güzelliklere sahiptir. Rize tarihi evleri, yayla ve köyler Karadeniz turunun olmazsa olmazlarıdır. Ayrıca lezzetin de bir farklı damak tadını içeren ürünleri tatmakta fayda vardır. Bir serpme köy kahvaltısı yapmadan Karadeniz’den geri dönmemek gerekir.

 

Doğa ile kucaklaşmanın ayrıcalığını hissederek ormanlık alanlarda yürüyüş yapılabilir. Rize rafting parkuru, fırtına deresi eğlenceli sporların görülebileceği yerlerdir. Yaz aylarında gideceğiniz bir tur içerisinde yüzme ve güneşlenme imkanları da bulunur. Şayet kış aylarında bir tura katılmışsanız yağmurluk ve çizme almak akıllıca olur.

 

 Karadeniz Turlarında Ne Yenir?

 

 Karadeniz tur olanaklarında firmamız aracılığı ile belirli aralıklarda servis hizmeti sunulur. Ancak Karadeniz’e gitmişken yemeden gelmemeniz gereken pek çok lezzette sizleri bekliyor olacaktır. Meşhur Trabzon pidesi, hamsili pilav, etli kara lahana dolması, mıhlama, kavurma, laz böreği tatmadan dönmemek gerekir. Saymakla bitmeyecek eşsiz lezzetler damakta unutulmaz tatlar bırakır. Turların en güzel avantajı da zaten burada yatar. Pek çok yeri kısa sürede görme ve keşfetme olanağının yanı sıra, pek çok lezzeti de bir arada bulabilirsiniz.

 

 Karadeniz Turları Fiyatları

 

 Tur fiyatları genellikle tur kalkış tarihleri ile alakalı bir işlemdir. Uygun fiyatlarla sunulan muhteşem güzelliklere yolculukla unutamayacağınız tatil olanaklarını yakalarsınız. Kültür turları arasında en çok tercih edilen turlar arasında yer alan Karadeniz tur fiyatları firmamız tarafından makul koşullarda sunulur. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız aracılığı ile otobüs kiralama hizmetleri ile uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

 

 Karadeniz Tur Otobüs Kiralama

 

 Karadeniz turları uzun süreli yolculuk yapmayı gerektirir. Bu koşulda konfor sağlayan araçlarla hizmet sunan kiralık otobüs hizmetlerinde kişi sayısına göre otobüsler mevcuttur. Tur hizmetlerinde verilen hizmetler profesyonellik çerçevesinde gerçekleşir. İnsan taşıdığının farkında, hizmet odaklı tur şoförleri ile güvenli yolculuk yapabilirsiniz. Profesyonel tur rehberlerimiz aracılığı ile gezip gördüğünüz yerleri de tanıma fırsatı bulursunuz. Tarihi ve coğrafyasıyla tanıtım yapabilen tecrübeli tur rehberleri aracılığı ile görülmeye değer güzellikleri keşfedebilirsiniz.

 

 Tur Otobüs Kiralama İle Günübirlik Kolaylık

 

 Firmamız aracılığı ile günübirlik turlar da düzenlenir. Bunun yanı sıra günübirlik otobüs, minibüs gibi kiralama hizmetleri de verilmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz aracılığı ile ulaşım hizmetlerinde sınırsız hizmet sunulmaktadır. Yapmak istenilen yolculuk türü belirtilmek suretiyle şehir içi şehirlerarası tercihler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

karadeniz turu fiyat, karadeniz turu rotası, karadeniz turu istanbul çıkışlı, karadeniz turu gezilecek yerler, karadeniz turu balayı, karadeniz turu batum, batı karadeniz turu, batı karadeniz turu istanbul çıkışlı, batı karadeniz turu gezilecek yerler

 

 

Kişi Başı Karadeniz Turları
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.