Günübirlik Otobüs Kiralama

                 

Taşımacılık alanında müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız tüm etkinlikler için 7/24 uzun ve kısa süreli otobüs kiralama hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 05377610122 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Yetki alanında tüm taşıma belgelerinse sahip olan firmamız profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Günübirlik ihtiyaçlarınız için deneyimli müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek organizasyon ve kişi sayısına uygun olan seçimi birlikte yapabilirsiniz. Günübirlik tur, düğün, nişan, piknik organizasyonlarında yılların deneyimi ile hizmet veren firma ayrıcalıklarından siz de yararlanın.

 

 Günübirlik Otobüs Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

 

 Tüm organizasyonlar için yeterli kapasiteye ve donanıma sahip araçların yanı sıra profesyonel kadro ile hizmet verilir. Günübirlik otobüs kiralama hizmet kapsamı ise;

 

Düğün ve nişan törenleri

 

İş Gezileri

 

Günübirlik turlar

 

Piknik organizasyonları

 

Cenaze törenleri gibi ihtiyaçlara hizmet vermektedir.

 

 

 Günübirlik Otobüs Kiralama Ne İşe Yarar?

 

 Günübirlik organizasyonların kabusa dönüşmesinin önüne geçer. Kişilerin bireysel olarak ulaşmak istedikleri noktaya gelmeleri zaman alıcı bir etkendir. Birlikteliği sağlamak ve dağılmamak adına organizasyonların vazgeçilmezi olmalıdır. Belirlenen saatten yarım saat önce anlaşılan kiralık otobüs hizmetinin alınması da önemlidir. kişilerin toplanıp saatlerce beklemesi de etik bir davranış olmayacaktır. Alanında profesyonel hizmet veren firmamız ile organizasyonlarınızı zamanında yapmaya olanak bulabilirsiniz.

 

 Günübirlik otobüs kiralamanın diğer avantajı ise kişilerin toplam ulaşım maliyetinden daha uygun fiyatlarla ulaşmak istedikleri noktalara ulaşım sağlanmasıdır. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan günübirlik kiralama hizmetleri doğru firmalardan temin edilmelidir. Olası aksaklıkları ön görebilen yerine anlık çözüm üretme gayreti içerisinde olan firmamız müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

 

 Günübirlik Kiralık Otobüs Ücretleri

 

 Otobüs kiralama hizmetleri söz konusu olduğunda firmamızca bilinmesi gereken bir takım unsurlar bulunur. Bu unsurların belirlenmesi sonrasında fiyatlandırma işlemi doğru olarak belirtilebilir. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız uygun fiyat olanakları ile hizmet vermektedir. Son model araçlarla konforlu ve deneyimli verilen hizmet için deneyimli müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

 

 Bir grubun gideceği organizasyon noktasının hangi noktadan hangi noktaya transferinin sağlanacağı, kaç kişilik bir organizasyon olduğu fiyat belirleme noktasında etki eden faktörler arasındadır. Bu nedenle firmamızla iletişime geçmeniz doğru seçim olacaktır.

 

 Günübirlik Tur Otobüs Kiralama Var mı?

 

 Günübirlik turlar firmamız bünyesinde belirlenen beldelere yapılmaktadır. Alanında uzman profesyonel bir kadro ile verilen hizmet doğrultusunda rehber eşliğinde gerçekleşir. Kişilerin kendilerinin piknik organizasyonu ve benzeri haricinde kiralama yaparak günübirlik turlar gerçekleştirmesi söz konusu değildir. Günübirlik tur hizmetleri profesyonellik ister. Seyahat acentasının verdiği bir hizmettir. Ancak bireysel olarak gezi ve piknik düzenlemeleri yapılabilir.

 

 Belirli dönemlerde firmamız tarafından ülkemizin en güzel noktalarına günübirlik turlar düzenlenmektedir. Tur organizasyon hizmeti de profesyonel olarak sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı ve talebe göre belirlenen tur planları sonrasında keyifli bir gün sizi bekler. Bu sayede hem gittiğiniz yerde yabancı hissetmez, hem de tüm sosyal aktivitelerinden yararlanırsınız. Tek başına gittiğinizde nereye gidilmesi gerektiğini bile bilmediğiniz güzellikleri birlikte görebiliriz.

 

 Günübirlik Tur Fiyatları Farklı mı?

 

 Günübirlik organizasyonlar firmamız tarafından özel olarak seçilen beldelere yapılmaktadır. Bu belirleme de taleplerin yoğunluğuna göre belirlenir. Öyle dönemler vardır ki çok güzel bir beldeye yapmak istediğiniz ziyaret keyiften çok işkenceye dönüşebilir. Bu hesaplamalar doğrultusunda gidilecek yerin en ideal zamanı ne ise firmamız o tarihleri belirleyerek müşteri memnuniyetini hedefler.

 

 En güzel yolculuk hikayelerini birlikte yazmak adına günübirlik tur hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortam hazırlanır. Konforlu otobüs hizmetleri sayesinde güvenli seyahat sağlanır. Ergonomik, havalı ve bakımları zamanında yapılmış olan otobüsler ile güvenli seyahatlere beraber imza atabilirsiniz.

Kişi Başı otobüs kiralama, kiralık otobüs, günübirlik turlar
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.