Günübirlik Turlar

 

Günübirlik turlar etkileyici maceralar için yapılır. Sitemiz aracılığı ile sunulan günübirlik tur macerasında kesinlikle bir günden kısa bir süre içerisinde pek çok yer görme olanağı bulursunuz. Turların düzenlenmiş olduğu yerlerin kalbine yönelik düzenlenen günübirlik turlar seyahatlerin kısa tanıtımları gibidir. Gezme, maceraya atılmak ve gidilen şehirde bulunan eski tarihi ve özel yerleri keşfetmek için günübirlik turları tercih edebilirsiniz. Unutulmaz bir gün geçireceğiniz bir macera istiyorsanız kesinlikle günübirlik turlar ayrıcalığından faydalanmanız gerekir.

 

 Günübirlik Turlar İle Nereye Gidebilirim?

 

 Firmamız aracılığı ile sunulan günübirlik turlar ülkemizin en beğenilen özel mekanlarına yapılmaktadır. Bu mekanların neresi olacağı firmamız tarafından kişilerden gelen yoğun ilgiye göre şehirlerin en güzel mevsimlerine uygun biçimde belirlenir. Günübirlik tur ile ziyaret edip maceraya atılabileceğiniz beldelere ise;

 

Eskişehir – odunpazarı

 

İğneada dupnisa mağarası – limanköy

 

Ankara – anıtkabir

 

Abant – gölcük – maşukiye

 

Yedigöller – maşukiye

 

Çanakkale

 

Edirne

 

Şile ağya – polonezköy

 

Cumalıkızık – gölyazı – Mudanya – trilye

 

Şehir içi ve şehirler arası gezi turları

 

Okul gezileri

 

 

 Tur hizmetlerinde sunulan profesyonellik ve tecrübe ile görmek istediğiniz pek çok yeri görebilirsiniz. Lüks araçlarla sağlanan ulaşım için sunulan rehberlik hizmeti de profesyonellik içermektedir. Ülkemizin en güzel yerlerini gezerken tanımak da önemli bir ayrıntıdır. Günübirlik tur hizmetleri sunan firmamız müşteri memnuniyet odaklı 7/24 hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Hizmet detayları için 05377610122 no.lu telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 Tur Otobüsü Kiralama Nedir?

 

 Önceden yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda tur otobüs kiralama hizmet sunumundan yararlanabilirsiniz. Bütçeyi aşmadan gezi organizasyonu, düğün, nişan gibi organizasyonları kolaylıkla planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar doğrultusunda bir kiralık otobüs ile dilediğiniz yere konforlu araçlarla ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Tur otobüsü kiralamak için öncelikle firmamız deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek lokasyon belirlemek suretiyle fiyat tarifeleri hakkında bilgi almanız mümkündür.

 

 Tur Otobüsünde Hangi Olanaklar Mevcuttur?

 

 Tur otobüs kiralaması için olanakları belirlemek tamamen müşterinin istediği hizmete göre belirlenmektedir. Minibüs, mini tur, tam boyutlu otobüs seçenekleri ile otobüs kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Otobüsün konforlu olması uzun mesafelerde konforlu yolculuk yapmanıza yarar. Firmamız bünyesinde bulunan konforlu araçlarla yapacağınız tur düzenlemelerini ayrıcalığa dönüştürebilirsiniz.

 

 Tur Otobüsleri Nasıl Kiralanır?

 

 Tur otobüs ihtiyacı doğması ile birlikte kiralık otobüs hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şehirler arası veya şehir için düzenlenen tüm organizasyonlar için 7/24 hizmet veren firmamız bünyesinde her türlü donanıma sahip, bakımlı araçlar bulunmaktadır. Organizasyon kişi sayısı ve gidilecek yere göre tercih yaparak dilediğiniz tarih ve saate tur otobüsü kiralama olanağı bulursunuz. Konferanslar, okul geziler, eğlence ve geziler için otobüs kiralama uygun fiyatlı bir ayrıcalıktır.

 

 Otobüs ve minibüs olmak üzere kişi sayısına göre geniş araç yelpazesi ile hizmet veren firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi ve civarı içinde yine organizasyonlar için otobüs kiralama fiyatları daha makul bir hal alır. Kişilerin ayrı ayrı yapacağı yolculuktan çok daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlamak mümkündür.

 

 Tur Otobüs Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

 

 Taşımacılık alanında gerçekleştirilen ve ulaşımla ilgili tüm hizmetlerde tecrübe ve deneyime sahip firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ulaşımda tecrübe bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Otobüs kiralama hizmetleri içerisine pek çok hizmet girmektedir. Günübirlik olduğu gibi uzak beldelere farklı zamanlar için de kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otobüs kiralama hizmetleri genellikle şehirler arası yolculuk ve geziler, iş toplantıları, düğün ve nişan gibi organizasyon içerikleri açısından yoğun olarak tercih edilen bir uygulamadır.

 

Kişi Başı Günübirlik Turlar, İstanbul Günübirlik Turlar
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.