Üniversite Gezileri

 

Özbay Turizm birçok farklı amaç ile gerçekleştirilecek olan gezilerde ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetinde otobüsler büyük avantaj sağlamaktadır. Konforun yanı sıra ulaşımda da ayrıcalıklı seçim sunan otobüs kiralama hizmetinde kaliteye yer vermek için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçerek gerçekleştireceğiniz geziniz ile ilgili olarak detayları bildirerek ihtiyaç duyduğunuz hizmete sahip olabilirsiniz.

 

 Şehir içi ya da şehirlerarası gerçekleştirilecek olan üniversite gezileriniz için konforlu, kaliteli ve güvenli hizmete sahip olmak için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Otobüs ile yapılacak olan seyahatinizde tüm arkadaşlarınız ile aynı anda yolculuk yapmanın keyfini yaşarken aynı zamanda ergonomik yapıya sahip olan koltuklarda ferah bir araç ile gezinize çıkmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

 

 Şehir İçi Üniversiteler Gezileri İçin Otobüs Kiralama Hizmeti

 

 Eğitim hayatının en eğlenceli ve en değerli arkadaşlıklarının kurulduğu üniversite yıllarında beraber yapılacak olan aktivitelere katılarak güzel anları hatıralarınıza katabilirsiniz. Şehir içi yapılacak olan aktiviteler arasında yer alan gezileri düzenleyerek ya da düzenlenen bu aktivitelere katılarak değerli anları sizde yaşayabilirsiniz. Şehir içi yapılacak olan gezide bir ya da birkaç noktaya ulaşımın sağlanmasında destek olarak rotanın hayata geçişini sağlayan istanbulturlar.com ihtiyaç duyduğunuz güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyor.

 

 Günübirlik turlar içinde yer alan şehir içi otobüs kiralama hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz gezi için Özbay Turizme başvurunuzu yapabilirsiniz. Seyahatiniz boyunca rahat etmenize destek olan ergonomik koltuklara sahip olan otobüslerimiz ferah ve keyifli bir yolculuk elde etmenizi de sağlar. Yüksel standartlara sahip olan araçlarımızda gerçekleştirilecek olan seyahatiniz ile eşsiz ve özel anlara sahip olmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

 

 Şehirlerarası Üniversite Gezileri için Otobüs Kiralama Hizmeti

 

 Gerçekleştirilecek olan üniversite gezinizde yapılacak olan seyahatinizin şehri dışı olması durumunda firmamızdan destek alarak otobüs kiralama işlemlerine yer verebilirsiniz. Yapılacak olan seyahatiniz de konforlu seçimlerden yararlanmanın yanı sıra güvenli bir geziye yer açmanın da avantajlarından faydalanabilirsiniz. Şehirlerarası gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz de rotanıza uygun olan seçimlere yer açarak konforlu ve güvenli bir gezi düzenlemenize destek olan firmamız ile güvenli bir seyahat düzenlemeniz de mümkün olur.

 

 Şehirlerarası üniversite gezileriniz için yaptığınız planlamada farklı birçok kentte ulaşmanın yanı sıra belirlenen bir şehre seyahatinizi gerçekleştirirken güvenli bir seçimi tercih edebilirsiniz. Yapılacak geziniz için firmamızdan kiralık otobüs hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 Otobüs Kiralama Hizmetlerimiz

 

 Şehir içi ya da şehirlerarası yapılacak olan üniversite gezinizde ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetinde otobüs konforundan yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan otobüs kiralama hizmetimizden yararlanarak konforlu bir seyahat gerçekleştirmenin de avantajını elde edebilirsiniz.

 

 Firmamızdan elde edeceğiniz otobüs kiralama hizmetinde tüm sertifika ve taşıma güvencelerine sahibiz. Gerçekleştirilecek olan otobüs kiralama hizmetlerimizde işlemler şoförlü olarak sunulur. Geniş bir depo alanına sahip olan otobüslerimizde yanınızda bulundurmak istediğiniz tüm eşyanızı bagajımızda güven ile taşımanın da avantajını elde edebilirsiniz.

 

 Şoförlü Otobüs Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 

 Üniversite geziniz için tercih edeceğiniz otobüs kiralama hizmeti seçimlerinizde şoförlü hizmetimizden yararlanarak sunulan avantajlara sahip olabilirsiniz. Şoförlü otobüs kiralama hizmetinden yararlanarak konforlu ve stresten uzak bir yolculuk yapmanız mümkün olur. Konusunda uzman ve de deneyim sahibi olan şoförlerimiz sayesinden adres arama gibi sorunlar yaşamadan ulaşım kolaylığını da elde edebilirsiniz. Şoförlü otobüs kiralama hizmetine sahip olarak sunulan işlemlerden yararlanmak için Özbay Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası yolculuklarda destek almak için 7/24 firmamızdan destek alabilirsiniz. 05377610122 numaralı telefon ile kısa sürede iletişime geçerek şoförlü araç kiralama işlemlerine yer verebilirsiniz.

üniversite turları, üniversite tur gezileri, üniversite gezileri, üniversite gezisi, üniversite gezi organizasyonları, üniversite gezileri nasıl yapılır, üniversitede gezi düzenlemek, üniversitede gezilecek yerler, üniversite gezi turları, üniversite gezi kulüpleri, üniversitede gezi düzenlemek için gerekli belgeler, üniversite gezisi için gerekli evraklar, üniversite gezileri için gerekli belgeler, istanbul üniversitesi gezi kulübü, üniversite gezi organizasyonları nasıl yapılır

 

Kişi Başı Üniversite Gezileri
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.