Şehir İçi Ve Şehirler Arası Gezi Turları

 

Farklı yerler keşfederek, ülkemizin görülmeye değer mekanlarını gezmek ve kültürel değerlerini tanımak için fırsat olarak sunulan şehir içi ve şehirler arası gezi olanakları ile eğlenceyi yakalayabilirsiniz. Muhteşem fotoğraflar çekmek, doğal güzellikleri keşfetmek, yeşil ve maviyi bir arada görebilmek, yaşadığınız şehirde bilmediğiniz güzelliklere ulaşmanın yolu şehir içi ve şehirler arası gezi turlarından geçer. Siz değerli müşterilemize 7/24 kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamıza 05377610122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 Yıllarca yaşadığınız yerlerde ne olduğunu bilmemeniz gayet normal bir haldir. Bir mücadele ve koşturma içerisinde bulunduğunuz ilde ve çevresinde olan güzelliklerden mahrum kalmanız gayet doğaldır. Uzman rehber eşliğinde, şehrin güzelliklerini görebilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dünyanın pek çok yerinden otobüs kiralama ile ziyaretçi akınına uğrayan ülkemiz güzelliklerini keşfetmek öncelikle orada yaşayanların hakkı değil midir? Toplumsal farklılık ve güzellikleri birlikte keşfetmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 Ekonomik Şehiriçi ve Şehirlerarası Turlar

 

 Ülkemiz güneyinden kuzeyine farklı güzelliklere sahnedir. Bu güzellikleri günübirlik turlar aracılığı ile çok daha uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz. Eğlence, tarih, sanat ve muhteşem lezzetleri kısa bir zamanda sunan tur hizmetleri gezmeyi sevenlere hitap eder. Birbirinden güzel yerleri, damga vuran ören yerlerini görmek ve kısa sürede keşfetmek adına seyahat severler için düzenleniyor.

 

 En uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırmak koşuluyla şehir içi ve şehirlerarası turlardan faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinde belirtilen kiralık otobüs fiyatlara göre seçim yaparak dilediğiniz tura katılma olanağı bulabilirsiniz. Son derece avantajlı seçenekler olarak sunulan hizmetler eğlenceli gezilerde bulunmanızı kolaylaştırır. Tüm tesis olanaklarının detaylarıyla düşünülere düzenlemeye alındığı tur ücretlerinde müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunumu gerçekleştirilir.

 

 Şehir içi ve Şehirlerarası Tur Seçimini Nasıl Belirlerim?

 

 Yeni yerler görmek ve keşfetmekten hoşlanan bir yapıya sahip olanlar için düzenlenen turlar arasında kültür ve doğa turları da düzenlenmektedir. Eşsiz manzaralara sahip rota seçimleri ile benzersiz keşiflere firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin farklı bölgelerine yapılacak seyahatler kişilere farklı bir vizyon katar.

 

 Ayrıca tam zamanlı çalışanlarda fazla izin olanağı bulunmadığı için yeni yerleri görüp keşfetmek hayli zor hale gelir. Bunun için şehirler arası turlar arasından seçim yaparak değişik mekanları görme olanağını kısa sürede yakalayabilirsiniz. Seyahate fazla zaman ayıramıyor ancak gezmeyi çok seviyorsanız günübirlik turlar vazgeçilmeziniz olacaktır.

 

 Şehirlerarası Konaklamalı Turlar

 

 Gezmenin tadına doyasıya varılmasını sağlayan şehirlerarası konaklamalı ya da günübirlik turlar profesyonel rehberler eşliğinde yapılır. Doğu Karadeniz’in yaylaları, rüya gibi gap turları, ayvalık tekne turları, gizemli likya fethiye turları gibi ülkemizin eşsiz manzara ve tarihine sahip yerleri görmenize olanak sunar. Karadeniz bölgesine araçla giderek gezmeye kalksanız kendi başınıza nereyi gezdiğinizi bile anlamadan geri dönersiniz.

 

 Şehirler Arası Konaklama Avantajları

 

 Konaklamalı turlarımız eşliğinde böyle bir tura çıktığınız zaman ise; nerede ne meşhur, tarihinde neler olmuş, eşsiz manzaraya sahip denizi profesyonel rehber eşliğinde çok daha farkında gezebilirsiniz. Ülkemiz eşsiz manzara ve saklı güzelliklere sahiptir. Tüm bunların bilinmesi bir gezgin olarak imkansızdır. Sizler için sunduğumuz tecrübe ve deneyime sahip hizmetten faydalanarak kısa sürede etkili zaman geçirme olanağı bulabilirsiniz. Hepsinden güzeli de en güzel anları fotoğraflama imkanı bularak kayda geçirmek olsa gerektir.

 

 Şehirler Arası Konaklamalı Tur Fiyatları

 

 İstanbul kalkışlı tur gezileri arasında yer alan pek çok güzellik bulunmaktadır. Zevkinize uygun daha önce görmediğiniz, ya da görüp de tadına doyamadığınız güzellikleri görmek adına düzenlenen tur fiyatları bölgelere göre değişir. Kaç gün zaman geçirileceği, nereye gidileceği, fiyat belirlemede en önemli unsurlar arasındadır. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız sizlere etkin ve huzurlu bir tatil olanağı sunmak için çalışmaktadır.

 

Kişi Başı Şehirler Arası Gezi Turları, Gezi Turları
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.