Okul Gezi Turları

 

Okul gezileri, öğrencilik yıllarımızın vazgeçilmez anıları arasında farklı bir yere sahip. Bu geziler

 ile ülkemizin en güzel cennet köşelerini görme imkanına sevdiğimiz arkadaşlarımız ve öğretmenlerimiz ile gitme imkanına sahibiz. Okullar, bu konu da yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışları ile tanınan köklü firmalar ile çalışmak istiyorlar. Bu firmaların başında www.istanbulturlar.com sitesi üzerinden hizmet veren Özbay Turizm geliyor.

 

 Okul Gezileri

 

 Konaklamalı ve günübirlik turlar başta olmak üzere turizm alanında 2004 yılından günümüze turizm sektöründe hizmet vermeye devam eden firma, okul gezileri alanında özellikle tercih edilmektedir. Bu tercihte okul gezilerinin düzenleneceği turistik yer ve güzergahların çeşitliliği etkili olmaktadır. Bir diğer öne çıkan tercih sebebi ise bakımları yapılan son model otobüslerin geziye katılanların güvenliği düşünülerek okul gezileri için tahsis edilmesidir.

 

 Okul Gezilerinde Güvenli Ulaşım

 

 Çocuklarının okul gezilerine katılarak yeni yerler görmelerini ve bilgiler edinmelerini isteyen anneleri, babaları ve aile yakınları onların güven içinde, kazasız bir şekilde gidip geri dönmelerini arzu etmektedir. Kalabalık öğrenci grupları, öğretmenleri ve tüm eğitim çalışanları için okul gezilerinde konforlu ve rahat ulaşım için ilk akla gelen ve tercih edilen araç seçenekleri otobüslerdir. Okul gezileri için otobüs kiralama hizmetleri bakımından sektörde deneyimli ve uzmanlığını kanıtlamış olan firmamız 05377610122 nolu telefon numarasından, okulların 7/24 saat hizmetinde.

 

 Son Model Araçlar ile Gezi Keyfini Yaşayın

 

 Okul gezileri için son model Mercedes marka otobüsler, eğitime gönül verenlerin hizmetinde. Yenilikçi bir anlayışın teknoloji ile mükemmel uyumunu yansıtan Mercedes Travego, Özbay Turizm’in araç filosunun gözdelerinden. Bu göz alıcı araç filosunda, üstün Mercedes teknolojisini, yüksek konforunu ve güvenilirliğini en güzel şekilde sembolize eden Mercedes Tourismo araçlarda yer almaktadır. Kısa ve uzun süreli okul gezileri için en uygun fiyatlarla, modern kiralık otobüsler ile kiralık minibüs ve midibüs seçenekleri Özbay Turizm güvencesi ile tüm okul gezileri için hazır.

 

 Geniş Yolcu Kapasitesi ile Konforlu Ulaşım

 

 Bu özel siteye giriş yaparak son model ve bakımları düzenli olarak yapılan geniş kiralık otobüs seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu otobüs seçenekleri arasında günümüzde okul gezilerinde en fazla tercih edilen otobüs markalarından bir olan Mercedes öne çıkıyor. Mercedes otobüsler, 45 kişilik, 27 kişilik, 22 kişilik, 16 kişilik, 14 kişilik ve 9 kişilik araç kapasiteleri ile her türlü yolcu kapasite ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor.

 

 Bilet satış alanında yolcu memnuniyeti ve en uygun uçuşları ve tarifeleri sunmayı ilke edinen firma, hizmetin alınışından tamamlanmasına kadar olan her süreçte her türlü istek ve bildirimlerde müşterilerinin yanında. Bu benimsenen kaliteli hizmet politikası, firmanın faaliyet gösterdiği otobüs kiralama, günlük ve konaklamalı tur organizasyonlarında da hiçbir taviz vermeden geçerliliğini aynen muhafaza ediyor. Yolcular, her zaman başvurabilecekleri bir yetkili firma bulunmasının verdiği güven ile kendilerini yolculuğun seyrine bırakabiliyorlar.

 

 Hizmet Kapsamı

 

 Okul gezilerinde, firmanın düzenlediği günübirlik ve konaklamalı tur gezi seçenekleri ön plana çıkabildiği gibi, gezi düzenlenen lokasyon için kiralanan otobüslerle konforlu ve güvenli bir yolculuk organize edilebiliyor. Okul gezilerini düzenleyen yetkililerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gezi organizasyonları profesyonel bir ekip eşliğinde düzenleniyor. Profesyonel okul gezileri organizasyonları için başvurulabilecek en doğru adres: www.istanbulturlar.com

 

 Neden Biz?

 

 Özbay Turizm, okul gezileri denilince akla ilk gelen firmalar arasında öne çıkıyor. Turizm ve taşımacılık sektörlerine değerli katkıları olan ve sektörde beğenilen hizmetlere imza atan firma, güler yüzlü ve alanında uzman ekibi ile de güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışına hız kesmeden devam ediyor. Her zaman tüm müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışan firma, kurumsal kimliği doğrultusunda talepleri en iyi şekilde karşılamayı ve gezilerde en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

okul gezi turları istanbul, okul gezi tur şirketleri istanbul, okul gezisi tur şirketleri, okul gezisi düzenleyen turlar, okul gezileri için tur şirketleri

SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.