Hacıbektaş Gezileri

 

Seyahat bir insanın varoluşundan buyana en önemli ihtiyaçlarının başında gelmiştir. Çünkü insan keşfetmeyi ve yeni yerler görmeyi seven ve öğrenme merakı olan bir varlıktır. Günümüzde insanların bir yerden başka bir yere gitme faaliyetleri turizm olarak adlandırılmaktadır. Firmamız bu anlamda insanların turistik seyahatlerini konfor içinde geçirmelerini amaçlamıştır. Bu amacımızı ise seyahatlerinizi en mükemmel şekilde geçirebileceğiniz konfora sahip araçlarımızla vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz.

 

 Elbette sadece yüksek konfora sahip araç filomuzla hizmet vermekle yetinmiyoruz. Konusunda uzman, güler yüzlü ve alanında tecrübeli kadromuzla da ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz. Gezilerinizi gönlünüzce gerçekleştirebilmeniz için otobüs kiralama olanağı sunuyoruz. Bu sayede hayalinizdeki gezi seyahatlerinizi büyük keyif alarak gerçeğe dönüştürmenizi sağlıyoruz.

 

 Hacıbektaş Gezileri İçin Otobüs Kiralama Hizmeti

 

 Hayalinin kurduğunuz en güzel ve konforlu Hacıbektaş gezilerini gerçeğe dönüştüre bilmeniz için 7/24 aralıksız çalışıyoruz.Bu sayede günün dilediğiniz saatinde kiralık otobüs temin etmenize olanak sunuyoruz.

 

 Dilerseniz firmamızdan şoförlü araç kiralayabilirsiniz. Bu sayede size yalnızca kiraladığınız yüksek konfordaki otobüsümüzde seyahat etmenin keyfini yaşamak kalır. Dilerseniz otobüs kiralamak yerine firmamızdan tur satın alabilirsiniz. Bu sayede Hacıbektaş güzelliklerini keşfetmenin sınırsız keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 Hacıbektaş Gezileri İçin Kiralık Otobüs Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

 

 Ailenizle veya sevdiklerinizle yahut grup gezileriniz için otobüs kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede seyahatinizi kendi planlarınıza uygun olarak ve çok konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızdan gerçekleştirebileceğiniz uygun fiyatlı otobüs kiralama olanağı sayesinde seyahat faaliyetlerinizi çok daha keyifli anlara dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz sizin için 7/24 otobüs kiralama hizmetlerimizden şoförlü olarak da kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

 Hacıbektaş Gezileri Unutulmaz Bir Keyfe Dönüşür

 

 Aklınızda uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz günübirlik turlar veya konaklamalı şekilde turlar varsa doğru adrestesiniz. Sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız, seyahat ihtiyaçlarınızı kusursuz olarak karşılamak amacıyla çalışmaktadır. Bu anlamda sizlere arzuladığınız o unutulmaz Hacıbektaş gezilerinizi gerçekleştirme olanağı sunmaktayız. Bu sayede Hacıbaktaş'ın tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerine doğru büyülü bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

 

 Uygun Fiyatlı Hacıbektaş Gezileri

 

 Bütçenizi zorlamadan, keyfini doyasıya çıkaracağınız en güzel ve unutulmaz uygun fiyatlı Hacıbektaş turu sizleri bekliyor. İstediğiniz zaman firmamızın birbirinden lüks ve yüksek konfora sahip otobüs veya minibüslerini kiralama imkanına sahipsiniz. 7/24 otobüs veya minibüs araçlarımızı bütçenize çok uygun fiyatlarla kiralayabilme imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

 Hayallerin Ötesinde Bir Hacıbektaş Turu

 

 Sektöründe deneyimli çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Çünkü sizlere hayallerin ötesinde bir Hacıbektaş turu tecrübesini edindirmeyi amaçlıyoruz. Bunun için ihtiyacınıza uygun otobüs veya minibüs kiralama olanağı sunuyoruz. Ayrıca arzu eden müşterilerimize tur keyfini de yaşama olanağı sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz neyi arzu ediyor ise biz o hizmeti kusursuz olarak sunmaya çabalıyoruz.

 

 Yüksek Konforda Hacıbektaş Gezileri Sizleri Bekliyor

 

 Güzel ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Hacıbektaş güzelliklerini gönlünüzce keşfedebilmeniz için çalışıyoruz. Size ihtiyaç duyduğunuz birbirinden konforlu otobüslerimizi veya minibüslerimizi kolaylıkla kiralama olanağı sağlıyoruz. Dilerseniz Hayal ettiğiniz güzellikteki Hacıbektaş gezilerinizi gerçekleştirmek için firmamızdan tur satın alabilirsiniz. Böylece hayatınızın en unutulmaz güzellikteki Hacıbektaş gezilerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

 Size hep daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamızdan günün her saati hizmet alabilirsiniz. Hayatınızda yüksek konforda unutulmaz güzellikte seyahatlere yer açmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 7/24 bize 05377610122 numaralı telefon hattından kolayca ulaşabilirsiniz. Hayatınızdaki en güzel ve keyifli geçen Hacıbektaş gezilerini gerçekleştirmeye başlamak için bizimle mutlaka irtibata geçin. Böylece yalnızca rüyalarınızı süsleyen gezi planlarınız bizim tecrübemizle unutulmayacak kadar güzel bir şekilde gerçeğe dönüşsün.

hacıbektaş turu, hacıbektaş gezisi, hacıbektaş gezi rehberi

 

 

 

Kişi Başı Hacıbektaş Gezileri
SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0 (216) 550 93 92 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.
 
 • İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.   
 • KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 
   
 • TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.   
   
 • ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.
   
 • ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.
   
 • TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
İptal Şartları
Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını "iptal şartları" başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.
Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.
İptal iade şartları Özbay Turizm kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.